TRIČKÁ, TIELKÁ, MIKINY

TRIČKÁ, TIELKÁ, MIKINY

U nás si z pohodlia domova vyberiete kvalitné detské dievčenské oblečenie nielen pre mladšie, ale i pre staršie deti do 14 rokov. V najširšej ponuke Detského šatníka nájdete detské tričká s krátkym rukávom aj detské tričká s dlhým rukávom, ktoré neodmysliteľne patria k povinnej výbave pre Vaše dieťatko. Každá mamina či otecko si chce svoju ratolesť vyobliekať podľa roztomilej detskej módy. Práve pre to sme tu my Detský šatník s našou ponukou, v ktorej nájdete rôzne dievčenské i chlapčenské tričká s krátkym i s dlhým rukávom, ktoré môžete doladiť k leginám, či teplákom. 

Sami najlepšie viete, ako detičky rýchlo rastú, a stále treba dopĺňať ich šatník o nové kúsky oblečenia, ktoré potešia najmenšie ako i väčšie deti. Z nášho sortimentu si vyberiete oblečenie, ktoré určite využijete do škôlky, školy, jaslí, na voľný čas či na šport.

Roztomilé detské licenčné motívy: Disney Minnie, Frozen, Violetta, Včielka Mája, Máša a Medveď, Môj malý Pony, Mia a ja, Mimoni, Barbie, Princezné, Hello Kitty, Monster High,Popoluška, Snehulienka, Princezna Sofia, Paw Patrol , Bábiky LOL a mnoho iného....Upresniť hľadanie

Zobrazuje sa 1 až 15 z 40 položiek (3 stránok)