Vitajte na našej stránke www.detskysatnik.sk - oblečenie pre deti. Špecializujeme sa na licenčné detské oblečenie s motívom obľúbených rozprávkových a seriálových hrdinov ako sú Minecraft, LOL bábiky, Mimoni, Frozen, Paw Patrol, Mickey Mouse, Minnie, My little Pony, Spiderman, Cars, Požiarnik Sam, Spongebob, Soy Luna, Máša a medveď, Ninja korytnačky, Kouzelná Beruška, Lego, Batman, Superman a mnoho iného. Disney oblečenie pre deti a mládež od 0 – 12 rokov. Rozprávkové tričká, mikiny pre chlapcov aj dievčatá. Pyžama, nočné košieľky, s ktorými budú mať detičky pohodlný spánok.

Ponúkame Vám možnosť vybrať si doplnky podľa Vašich predstáv. Veľmi radi Vám vyrobíme čiapky, šály, čelenky, klobúky, ozdoby, dekoračné predmety, štucne, nákrčníky, vianočné ozdoby. Takisto pre Vás s radosťou uháčkujeme alebo upletieme dekoračné predmety- postavičky, zvieratka podľa Vašej predstavy. Originálnym ručne robeným darčekom spravíte radosť nielen sebe, ale aj svojim deťom či priateľom a známym.

skryte

Pripravili sme pre Vás detské licenčné oblečenie za akciové ceny!

Rýchlo a lacno nakúpiť skôr, než sa tovar vypredá. Preto nepremeškajte svoju šancu a nakupujte skôr, než Vami vybraný tovar zmizne z našej ponuky úplne.

V sekcií  VÝPREDAJ sa nachádza tovar, ktorého skladové zásoby sú nízke.  "Čistíme sklad", aby sme pravidelne pridávali nový sortiment.