Prečo nakupovať u nás?

Nájdete tú najlepšie a najpredávanejšie rozprávkové motívy: 

Soy Luna, Batman, Superman, Mimoni, Frozen- Ľadové kráľovstvo, Paw Patrol, Ninja korytnačky, Máša a medveď, Mickey Mouse, Minnie, Požiarnik Sam, Princezná Sofia, Snoopy, Spongebob, Mia & Me, Spiderman, My little pony, Autá (Cars), Angry birds, Hello kitty, Princess, Violetta, Disney hľadá sa Dory, Lietadlá, Garfield, Avengers Assemble

Máme profesionálny a individuálny prístup k Vám - zákazníkom a k Vašim objednávkam. Pretože si ceníme každého kupujúceho. Sme si vedomí, že na trhu je veľa firiem, ktoré sa taktiež orientujú výhradne na detský sortiment. O to viac si vážime zákazníkov, že sa rozhodli nakupovať práve u nás.

rýchlosť a spoľahlivosť našich objednávok

vyberiete si svoj štýl obliekania

široká ponuka kvalitného oblečenia

oblečenie na každú príležitosť (škôlka, škola, spánok, voľný čas, šport, slávnostné príležitosti ... )

doplnkový tovar ( ponožky, čiapky, šále)

poctivo a ručne robené výrobky (háčkované - handmade )

vrátenie tovaru do 14 dní

individuálny prístup k zákazníkom a k objednávkam

 

Špecializujeme sa na oblečenie pre deti od 0 -14 rokov. V našej ponuke nájdete oblečenie obľúbenej značky Disney. Deti určite potešíte kvalitným licenčným oblečením z rozprávok Disney Ľadové kráľovstvo (sestry Elsa a Anna), Spiderman, My Little Pony, ,Spongebob,Disney Cars ( McQueen), Disney Mickey Mouse,Disney Minnie, Disney Lietadla (Dusty),Disney Princess, Hello Kitty, Monster High, Disney Violetta, Mimoni, Mia & Me, Disney Sofia The First a mnoho iného

Ponúkame veci do šatníka pre dievčatá aj pre chlapcov. Vieme, čo rozhoduje pri výbere oblečenia: Kvalita, cena, dostupnosť. Snažíme sa vyhovieť vo všetkom.

Väčšina oblečenia v detskom šatníku je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá je príjemne hebká a jemná k pokožke. Práve takéto oblečenia rodičia často vyhľadávajú vďaka prekrásnym farbám, milým vzorom a rozprávkovým postavičkám z obľúbených rozprávok, seriálov a filmov, ktoré deti tak zbožňujú.

Ponúkame Vám možnosť vybrať si doplnky podľa Vašich predstáv.

Veľmi radi vyrobíme čiapky, šály, čelenky, klobúky, postavičky, zvieratká, ozdoby. Háčkujeme na objednávku v rôznych farebných kombináciách aj vzorov.

Ak sa Vám zapáčila niektorá z našich prác, alebo máte vlastnú predstavu, stačí mi poslať obrázok alebo popis, a budeme sa snažiť Vašu predstavu zrealizovať.

Prajeme Vám príjemný nákup. V prípade, že máte akékoľvek pripomienky a otázky, námety, dotazy, nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať na mailovej adrese  info@detskysatnik.sk. Veríme, že prezeraním našich stránok sa Vám určite niečo zapáči.